Producent sprzętu szklanego SUP

https://www.supglasshardware.com/wp-admin/

SUP MFG LIMITED to profesjonalne możliwości produkcji sprzętu szklanego, nasza fabryka produkuje produkty: okucia łazienkowe, okucia do szkła architektonicznego, sprzęt AGD…itp. Po latach doświadczenia w branży i doskonałej technologii osiągamy już projektowanie produktu, produkcję, sprzedaż i serwis w jednym systemie. Firma znajduje się w szybkim węźle Jiang He /Jiangzhao, strefie przemysłowej Nanlu, mieście Duruan, obszarze Pengjiang, mieście Jiangmen, Guangdong. Istniejąca powierzchnia zakładu to 26 000 metrów kwadratowych w doskonałej lokalizacji.

Firma wyposażona w zaawansowany sprzęt produkcyjny, taki jak wycinarka laserowa, wiertarka, frezarka, maszyna CNC, wykrawanie, spawanie, cięcie, polerowanie i gięcie i tak dalej. Zaawansowany zautomatyzowany sprzęt produkcyjny, umiejętna technologia produkcji, 100% gwarancja jakości QC, doświadczeni specjaliści niezachwianie zaangażowani w projektowanie nowych produktów i pomysły na rozwój, kierujący zespołem korporacyjnym w celu stworzenia wysokiej jakości systemu obsługi i wysokiej jakości produktów. Nasza firma specjalizuje się w dziedzinie sprzętu szklanego i jest pionierem w projektowaniu i produkcji serii akcesoriów szklanych LED, które uzyskały szereg patentów projektowych, znacznie przewyższając doskonałość w branży i zdobyły przychylność krajowych i zagranicznych nabywców i agentów.

Nasza historia

Jiangmen, Guangdong jest głównym ośrodkiem produkcyjnym sprzętu w Chinach. SUP narodził się pod takim pierścieniowym lustrem. Firma SUP Hardware powstała w 2010 roku. Założyciel zdał sobie sprawę, że cała branża rozwija głównie produkty z segmentu low-end i trudno jest zaspokoić potrzeby klientów na produkty z wyższej półki. Yucheng koncentruje się na badaniach i rozwoju oraz produkcji wysokiej klasy produktów ze szkła. Dostarczamy wysokiej jakości produkty dla wielu klientów krajowych i zagranicznych.
Po 12 latach rozwoju firma rozprzestrzeniła się na wiele krajów na całym świecie, w tym Stany Zjednoczone, Australię, Wielką Brytanię, Francję, Japonię, Koreę Południową, Rosję, Włochy i inne kraje europejskie. Wciąż dostarczamy rozwiązania, które tworzą wyjątkowy sprzęt szklany, który promuje nowe poziomy doskonałości architektonicznej i wydajności. Jednocześnie produkt ma przewagę cenową pod wysoką jakością, a jakość i cena są zoptymalizowane. Produkty, które są dostarczane na czas i łatwe w montażu, nadal otrzymują pozytywne recenzje od klientów.

Dlaczego warto wybrać osprzęt do szkła SUP ?

surowce
Wykorzystując jako surowce drobno polerowaną czystą miedź, wysokiej jakości stop cynku lub stop tytanu, konstrukcja jest szczelna, waga jest ciężka, a wyczucie dłoni jest grube.
Odlewanie ciśnieniowe, proces wykańczania
Wykorzystując precyzyjne sterowane komputerowo obrabiarki do odlewania ciśnieniowego na dużą skalę i cyfrowe precyzyjne obrabiarki, powierzchnia półfabrykatu jest gładka, płaska, bez porów, defektów jedwabiu i innych zjawisk. Proces szlifowania i polerowania jest rygorystyczny, a proces ten jest liczny.
Platerowanie
Ściśle zgodnie z międzynarodowymi standardami procesu galwanizacji, importowana surowa miedź jest używana i przeszła trzy procesy miedziowania, niklowania i chromowania. Struktura jest zwarta, powłoka jest jednolita, „kolorowa powierzchnia” jest wyraźna, grubość powłoki wynosi zwykle ponad 30 mikronów, a powierzchnia powłoki jest wolna od zadrapań i zadziorów.​​
Pakiet
Pudełko z papieru kraft z pięknym wzornictwem i nadrukiem.

Bootstrap