Co to jest kabina prysznicowa bezramowa?

Co to jest kabina prysznicowa bezramowa?

Wyświetlenia: 292     Autor: Chiny Sprzęt szklany SUP      Czas publikacji: 07/23/2022      Początek: https://www.plhardware.com

Niezależnie od tego, czy dodajesz nowy prysznic, czy aktualizujesz istniejący, jedną z najważniejszych kwestii jest wybór opcji drzwi prysznicowych. Chociaż wybór obudowy może wydawać się równie przezroczysty jak — no cóż, szkło — w rzeczywistości jest nieco bardziej skomplikowany.

Fakty, które musisz znać, obejmują dokładne wymiary przestrzeni prysznicowej, ile masz miejsca między prysznicem a innymi urządzeniami, ile czasu chcesz zainwestować w codzienne sprzątanie prysznica i czy te bezramowe drzwi prysznicowe, które widziałeś na blog projektowy jest naprawdę najlepiej dopasowany do Twojego stylu życia i portfela. Na szczęście istnieje wiele opcji oprawionych i bezramkowych, które oferują atrakcyjny wygląd.

Istnieje kilka stylów drzwi prysznicowych do wyboru wraz z różnymi rodzajami zestawów okuć do szkła. Tutaj dowiesz się o opcjach, które pomogą Ci zdecydować, który rodzaj jest najlepszy dla Twojej przestrzeni, a zastawa szklana SUP może zaoferować wszystko, co dotyczy sprzętu do prysznica w łazience.

Pozbądźmy się najpierw wielkich pytań: Co to jest kabina prysznicowa bez ramy i dlaczego wszyscy ją chcą?

W „bezramowej” kabinie prysznicowej zastosowano wytrzymałe szkło hartowane (zwykle o grubości od 3/8 cala do 1/2 cala), które nie wymaga podparcia metalu wokół zewnętrznych krawędzi. Rezultatem jest elegancki, nowoczesny wygląd pozbawiony przeszkód wizualnych. Jednym z powodów, dla których opcje bezramowe są tak popularne, jest to, że pomagają wyeksponować piękną kamieniarkę, skomplikowane wzory płytek i lśniący sprzęt. Bezramowe drzwi prysznicowe są najłatwiejsze do czyszczenia, ponieważ nie zawierają uszczelek, które z czasem zbierają się z wody.

Należy pamiętać, że drzwi bezramowe zazwyczaj zawierają trochę metalu. Jednostki bezramowe mogą być praktycznie pozbawione elementów metalowych, z wyjątkiem klipsów na dowolnych nieruchomych panelach, zawiasach i uchwytach. Co więcej, określenie „bezramowe” może dotyczyć również drzwi z ościeżnicą wzdłuż górnej krawędzi i po bokach. Ten rodzaj instalacji jest czasami, ale nie zawsze, określany jako „półbezramowa”.

Słowo o cenie: prysznic bezramkowy kosztuje na ogół około dwa razy więcej niż podstawowy model w metalowej obudowie. Ponadto drzwi prysznicowe bez ramek mogą przeciekać, jeśli nie zostaną prawidłowo zamontowane, dlatego ważne jest, aby współpracować z renomowanym wykonawcą i upewnić się, że brodzik jest pochylony w kierunku odpływu.

OSTATNIE WPISY

> Który materiał sprzętowy jest lepszy do wykonania kabiny prysznicowej? Firma zajmująca się prysznicami odpowiada za Ciebie

> Jak zbudować bezramową kabinę prysznicową?

> Jak zastąpić wannę prysznicem?

> Co to jest kabina prysznicowa bezramowa?

> Zestaw rolek do drzwi przesuwnych z drewna: Dzielenie przestrzeni bez podziału domu

> Przesuwane szklane drzwi Łatwa instalacja: więcej opcji montażu, mniej bałaganu

> Zestaw okuć do szklanych drzwi przesuwnych SUP : Dostępne jest wiele rozwiązań

> SUP , producent sprzętu szklanego, szklany prysznic bezramowy to najpopularniejszy wybór

POST TAG

Produkty powiązane

Bootstrap