Jak zbudować bezramową kabinę prysznicową?

Jak zbudować bezramową kabinę prysznicową?

Wyświetlenia: 291     Autor: Chiny Sprzęt szklany SUP      Czas publikacji: 08/20/2022      Początek: https://www.plhardware.com

Planujesz odświeżyć swój nowy dom lub unowocześnić starą łazienkę? A czy chcesz spróbować DIY swojej wymarzonej łazienki?

Łatwo jest zbudować własną bezramową łazienkę z prysznicem z odpowiednim dostawcą szklanych drzwi. Szklany sprzęt będzie właściwy.

Zbuduj swoją niestandardową kabinę prysznicową za pomocą naszego szklanego sprzętu.

Zbudowanie bezramowej obudowy swoich marzeń nigdy nie było prostsze!

Skontaktuj się z nami, wyślij swoje wymagania dotyczące sprzętu szklanego na adres , zaoferujemy Ci idealny sprzęt do Twojej łazienki.

Sugeruje ze sprzętu szklanego:

Drzwi skrzydłowe
Typowe drzwi mają szerokość od 28″ do 30″. Generalnie staramy się unikać drzwi, które są mniejsze niż 24″ lub szersze niż 34″. Drzwi otwierają się o 180 stopni, zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Musisz zaplanować wystarczająco dużo miejsca, aby ominąć przeszkody, takie jak toalety, toaletki lub wieszaki na ręczniki. Po wewnętrznej stronie prysznica upewnij się, że jest miejsce na osprzęt, taki jak deszczownica. Zwykle zaleca się, aby drzwi otwierały się po tej samej stronie prysznica, co sterowanie prysznicem. W ten sposób drzwi mogą się otworzyć, aby obrócić się i wejść pod prysznic, zapewniając najkrótszy dostęp do elementów sterujących. Po wyjściu z prysznica drzwi wciągają się i ociekają do podstawy, a nie na podłogę.

Panele stałe
Panele stałe, które znajdują się w tej samej płaszczyźnie co drzwi, są uważane za panele „inline”. Mogą być pełnej wysokości lub nacięte na ławkach, na ścianach kucyków lub grabione.

Jeśli panel musi być nacięty, aby przejść przez ławkę lub na ścianie kucyka, nazywany jest również panelem „step-up”. Jeśli jest to część twojego projektu, musisz upewnić się, że noga na panelu ma co najmniej 4 cale, a wycięcie ma co najmniej 2,5 cala głębokości. Zadzwoń do nas, aby omówić to, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Panele ustawione pod kątem 90 stopni (lub pod niestandardowym kątem) z przodu prysznica nazywane są panelami „powrotnymi”. W narożniku, w którym panel powrotny styka się z panelem inline, używamy połączenia ukośnego i silikonu, aby zapewnić stabilność. Czasami konieczne jest również użycie małego zacisku na górze szkła na tym skrzyżowaniu, aby zwiększyć stabilność.

Istnieją dwie podstawowe opcje mocowania stałych paneli szklanych do płytki, ceownika i klipsów. Kanał jest elegancki i zapewnia nieograniczony wygląd szkła. Kanał zapewnia również doskonałe uszczelnienie wodne i nie wymaga wiercenia w barierze wodnej przy krawężniku. Klipy są stylowe i techniczne. Klipsy dodają trochę kosztów ze względu na dodatkową produkcję szkła i wymagany czas instalacji. Niektóre projekty zawierają klipsy z boku i kanał na dole, aby uzyskać wspaniały wygląd i lepszą długoterminową wydajność w wodzie.

Wzrost
Generalnie zalecamy, aby wysokość kabiny prysznicowej znajdowała się nieco powyżej głowicy prysznicowej. Gdy wysokość drzwi osiągnie 84 cale, waga może stać się problemem. Należy również rozważyć pozostawienie wystarczającej przestrzeni między górną częścią obudowy a sufitem, aby umożliwić ucieczkę pary. Dobrą zasadą jest pozostawienie co najmniej 6 cali przestrzeni.

Zawiasy, podparcie i podparcie drzwi
Najbardziej eleganckim i najbardziej opłacalnym projektem jest zawiasowanie drzwi na ścianie. Drzwi bezramowe są ciężkie i wymagają podparcia konstrukcyjnego (szpilki) za płytką, jeśli drzwi są zawieszone na ścianie. Upewnij się, że za płytką znajdują się podwójne lub potrójne kołki do cofania w miejscu, w którym szklane drzwi będą stykać się z płytką. Jest to zazwyczaj środek krawężnika. Można to również osiągnąć, instalując „pasek” 2X6 między kołkami wyśrodkowanymi na 12″ nad krawężnikiem i 12″ poniżej górnej części szyby. Zapewni to właściwe zgryzienie wkrętów zawiasów i znacznie zmniejszy ryzyko pękania płytek podczas montażu.

W przypadku montażu nowych drzwi w istniejącej płytce można wykorzystać kołki do mocowania zawiasów. Korki działają przez większość czasu, ale mogą powodować pękanie płytek.

Jeśli nie mocujesz zawiasu do ściany (zawias do szkła), Twoja obudowa będzie wymagała nadproża, aby utrzymać ciężar skrzydła drzwi. Alternatywą dla nadproża jest poprowadzenie panelu podtrzymującego drzwi do sufitu w celu zapewnienia stabilności drzwi. Zwykle robi się to pod prysznicem parowym.

Sprzęt szklany
Istnieją dwa rodzaje szklanych drzwi: zawias lub suwak, największą różnicą jest sposób działania drzwi, wykorzystuje różne okucia do drzwi szklanych, system drzwi przesuwnych ze szkła lub system drzwi szklanych zawiasów.

Wsporniki Glass Hardware doświadczają prawdziwej innowacji od ludzi, którzy zrewolucjonizowali sposób przebudowy łazienki!

Okucia szklane obejmują wiele różnych części, na przykład zawias, uchwyt, łącznik, klamkę, rolkę przesuwną lub okucia naszywane. Na szczęście oferuje rzeczy wymienione powyżej. okucia sprzętowe: seria zawiasów aluminiowych, pręty łazienkowe, seria zacisków szklanych, klamki szklane, uchwyty do poręczy, okucia do drzwi przesuwnych, klamki do drzwi prysznicowych, więc dlaczego nie skontaktować się z nami i powiedzieć mi, czego chcesz, napiszemy do Ciebie zaraz wrócę.

OSTATNIE WPISY

> Który materiał sprzętowy jest lepszy do wykonania kabiny prysznicowej? Firma zajmująca się prysznicami odpowiada za Ciebie

> Jak zbudować bezramową kabinę prysznicową?

> Jak zastąpić wannę prysznicem?

> Co to jest kabina prysznicowa bezramowa?

> Zestaw rolek do drzwi przesuwnych z drewna: Dzielenie przestrzeni bez podziału domu

> Przesuwane szklane drzwi Łatwa instalacja: więcej opcji montażu, mniej bałaganu

> Zestaw okuć do szklanych drzwi przesuwnych SUP : Dostępne jest wiele rozwiązań

> SUP , producent sprzętu szklanego, szklany prysznic bezramowy to najpopularniejszy wybór

POST TAG

Produkty powiązane

Bootstrap