Bezramowe szklane obudowy biurowe

Partycje biurowe
Szklane przegrody biurowe stają się coraz bardziej popularne w komercyjnych ustawieniach biurowych. Profesjonalnie zainstalowane szklane ściany od podłogi do sufitu zapewniają klientom współczesną alternatywę dla standardowych biur z ścianami. Szklane ścianki działowe pozwalają użytkownikom cieszyć się zwiększonym poczuciem przestronności, zwiększeniem naturalnego światła i lepszą izolacją akustyczną w porównaniu z normalnymi ścianami biur. SUP Sprzęt szklany zapewnia klientom nowe poczucie bogactwa w każdym biurze.

Zestaw rolek do drzwi szklanych SD111

Szklane ściany i drzwi biurowe nadają nowoczesny, otwarty , profesjonalny projekt do każdego biura. Zastępując tradycyjne ściany i otwierając przestrzeń, Twoje biuro może zmaksymalizować naturalne światło i zwiększyć produktywność, tworząc przestrzeń dla zespołu, jednocześnie maksymalizując dźwiękochłonność obudów ściennych.

Ponieważ każde biuro jest inne, więc musi być projekt szklanych ścian. To w pełni spersonalizowane rozwiązanie biurowe może być wizualnie nowoczesne, profesjonalne, a nawet uzupełniające bardziej rustykalny, domowy styl.

Bezramowe szklane ściany architektoniczne i drzwi minimalizują zakłócenia wizualne, jednocześnie zmniejszając zawiasy i uchwyty sprzętowe lub wykorzystując je jako uzupełniające akcenty do istniejącego projektu przestrzeni. Drzwi mogą być przesuwane, z osprzętem na górze zawieszającym panele lub zawiasami, aby z łatwością otwierać się w jednym lub dwóch kierunkach.

Oprawione szklane ściany i drzwi wykorzystują odważne linie wizualne między każdym panelem a drzwiami, aby stworzyć niepowtarzalny projekt, który współgra z przepływem projektowym całej przestrzeni biurowej. Te twarde linie tworzą bardziej zdefiniowaną przestrzeń, jednocześnie umożliwiając przepływ naturalnego światła między przedzielonymi pokojami.

Jeśli pożądana jest większa prywatność, szklane panele mogą mieć kolor, teksturę lub wzór. Zamglone linie i kształty mogą przepuszczać światło, jednocześnie chroniąc prywatne rozmowy i spotkania z innych biur. Logo i tekst można nawet dodać, aby uzyskać spersonalizowany i profesjonalny wygląd.

Szkło jest hartowane w celu zapewnienia wytrzymałości i trwałości, jest łatwe do czyszczenia i może mieć wbudowany zamek w drzwiach, aby zapobiec niepożądanemu wejściu. Sprzęt do okularów SUP oferuje najwyższej jakości sprzęt, zapewniający płynne i ciche zamykanie i przesuwanie.

Aby zobaczyć rendering tego, jak szklane ściany i drzwi mogą zmienić wygląd Twojej przestrzeni biurowej, zadzwoń do nas już dziś, a my przeanalizujemy wszystkie opcje i stworzymy indywidualny projekt, aby wzbogacić Twoją przestrzeń nowoczesną elegancją.

Bootstrap