Przesuwane szklane drzwi Łatwa instalacja: więcej opcji montażu, mniej bałaganu

Przesuwane szklane drzwi Łatwa instalacja: więcej opcji montażu, mniej bałaganu

Wyświetlenia: 268     Autor: Chiny Sprzęt szklany SUP      Czas publikacji: 07/21/2022      Początek: https://www.plhardware.com

System okuć do drzwi przesuwnych do stodoły SUP w konfiguracjach jedno- i dwuczęściowych charakteryzuje się prostym, nowoczesnym wzornictwem z naprawdę ukrytymi łącznikami, aby zachować czysty wygląd toru.

Teraz z dumą oferujemy trzecią opcję konfiguracji — omijanie.

Podczas gdy większość omijającego sprzętu wymaga rzucających się w oczy metalowych usztywnień do podparcia systemu, specjalnie wytłaczana szyna SUP ma wystarczającą sztywność boczną, aby wspierać omijające konfiguracje z tymi samymi ukrytymi łącznikami, które nadają SUP wyjątkowy wygląd. Oznacza to więcej uwagi tam, gdzie powinno być, na twoich drzwiach.

Konfigurację obejścia można zainstalować na dwa sposoby. Zainstaluj za pomocą centralnego uchwytu, aby użyć paneli drzwiowych o wadze do 100 kg każdy, aby uzyskać większą swobodę projektowania. Chociaż ta metoda pozwala na cięższe drzwi, panele drzwi będą zachodziły na siebie o 10 cali, aby pomieścić środkowy punkt mocowania. Jest to idealne rozwiązanie dla szerszych otworów drzwiowych, gdzie potrzebne są większe, cięższe panele.

Instaluj bez środkowego uchwytu do paneli drzwiowych o wadze do 75 kg, aby zminimalizować nakładanie się paneli drzwiowych. Ta bardziej elastyczna metoda jest idealnym rozwiązaniem dla węższych otworów drzwiowych, gdzie liczy się każdy cal.

A wszystkie te opcje zapewniają nieograniczoną możliwość regulacji ograniczników drzwi SUP . Wystarczy przekręcić klucz imbusowy — unikalna funkcja zestawu okuć do szklanych drzwi przesuwnych SUP — aby zmienić ruch drzwi w kilka sekund.

Eleganckie, uporządkowane drzwi omijające – to tylko kolejny sposób, w jaki okucia szklane SUP prowadzą branżę.

OSTATNIE WPISY

> Który materiał sprzętowy jest lepszy do wykonania kabiny prysznicowej? Firma zajmująca się prysznicami odpowiada za Ciebie

> Jak zbudować bezramową kabinę prysznicową?

> Jak zastąpić wannę prysznicem?

> Co to jest kabina prysznicowa bezramowa?

> Zestaw rolek do drzwi przesuwnych z drewna: Dzielenie przestrzeni bez podziału domu

> Przesuwane szklane drzwi Łatwa instalacja: więcej opcji montażu, mniej bałaganu

> Zestaw okuć do szklanych drzwi przesuwnych SUP : Dostępne jest wiele rozwiązań

> SUP , producent sprzętu szklanego, szklany prysznic bezramowy to najpopularniejszy wybór

POST TAG

Produkty powiązane

Bootstrap