Sprzęt do prysznica

prysznicowe SUP znacznie przewyższają standardy swoich odpowiedników pod względem praktyczności i wyglądu. Zanim każdy produkt opuści fabrykę, musi być wielokrotnie testowany, aby określić, czy jest bezpieczny, mocny i ma długą żywotność. Przyjmuje prosty styl projektowania, który wygląda prosto i elegancko, ale nie jest prosty i odzwierciedla dążenie SUP do jakości na całym świecie.

Złącze rurki łazienkowej

Akcesoria sprzętowe kabiny prysznicowej są głównie wykonane z miedzi i stali nierdzewnej, przy użyciu miedzi 59# i stali nierdzewnej 304, a zaciski ścienne i zawiasy są zwykle wykonane z 59 # miedź. Posiada najlepszą twardość i elastyczność. Posiada wysoką nośność, która skutecznie gwarantuje wydajność i żywotność kabiny prysznicowej. Chociaż produkty niestandardowych znanych marek prysznicowych są drogie, wrażenia są lepsze.
Grubość poszycia miedzianych łączników wynosi 11um, a dzięki 24-godzinnemu testowi w mgle solnej jakość poszycia powierzchni osiąga ponad dziesięć stopni. Po długotrwałym użytkowaniu na powierzchni nie ma czarnych plam, bąbelków, rozwarstwień i innych zjawisk. Materiały ze stali nierdzewnej stosowane w kabinie prysznicowej to stal nierdzewna 304, która jest najczęściej stosowana w przemyśle. Akcesoria ze stali nierdzewnej są przeznaczone do samodzielnego otwierania form, przy użyciu standardowego materiału ze stali nierdzewnej 304, przy użyciu zaawansowanego sprzętu do przetwarzania, aby uzyskać efekt lustra, mocną metalową teksturę.
prysznic
Kategoria komponentów: koło mimośrodowe PXL, koło elastyczne TTL, koło balansowe BDL, koło podwójne z pojedynczym wahadłem DBSL, koło elastyczne koło podwójne TTSL, koło bębna talii YGL, koło podwójne bębna bębna YGSL; pojedyncze koło, podwójne koło, zawieszenie na cztery koła, zawieszenie itp. .
Akcesoria: seria kół pasowych łożyskowych ze stali nierdzewnej, seria kół pasowych łożyskowych ze stali łożyskowej, antykorozyjny wałek mieszający, akcesoria sprzętowe i plastikowe, niestandardowe łożyska, kulki ze stali nierdzewnej, precyzyjne stalowe kulki metryczne ze stali łożyskowej itp.
Aluminiowa rama jest dostępna w kolorze Light Silver, Sand Silver, Matte Silver i Brushed. Może być używany z kamienną podstawą ze stopu aluminium w tym samym kolorze i niską umywalką. To szkło jest dostępne w dwóch jasnych kolorach i niebieskim szkle. Styl wyposażenia łazienki jest nie tylko różnorodny i coraz bardziej wyrafinowany, ale także kształt wanny, ekspresja materiału, zmiana kształtu umywalki, zmiana kształtu słuchawki prysznicowej, stylistyka toaleta i zmiana szafki.
prysznic
Wybór wyposażenia sanitarnego powinien uwzględniać osobiste nawyki życiowe i wymagania funkcjonalne. Ponadto przydział powierzchni jest również czynnikiem wpływającym na zakupy. Ze względu na wielkość przestrzeni, rozkład wzoru bardzo ważny jest dobór kształtu łazienki. Rozważając styl wyposażenia łazienki, oprócz podkreślenia własnych upodobań estetycznych, kluczową kwestią mającą wpływ na wybór jest również zestawienie przestrzeni, koloru itp.

Do powszechnie stosowanych akcesoriów okuć w kabinach prysznicowych należą przede wszystkim: wałki, zawiasy, krążki, prowadnice, uchwyty, listwy zatrzymujące wodę itp.
1. Obrotowy wałek i zawias
Wałek i zawias stosuje się w kabinie prysznicowej z drzwiami wahadłowymi. Niezależnie od wałka czy zawiasu służy do łączenia obrotu otwierania i zamykania szkła pełnego (szkło stałe) i szkła żywego (szkło ruchome) w łazience.
Wał obrotowy jest używany do konstrukcji wału, która przenosi moment zginający i moment obrotowy podczas pracy obrotowej. Wygląd jest podobny do zawiasu, a konstrukcja jest prostsza niż zawiasu.
Zawias, znany również jako zawias, jest podwójną konstrukcją złożoną z metalowych arkuszy, która również obraca się w przód iw tył wokół osi środkowej.
2. Prowadnice i koła pasowe
Połączenie krążków i szyn jest stosowane w kabinach prysznicowych typu push-pull. Istnieją dwa główne materiały: stop aluminium i stop aluminium pokryty stalą nierdzewną.
Koło pasowe, górna i dolna prowadnica kabiny prysznicowej z drzwiami przesuwnymi przyjmuje podwójną strukturę koła pasowego, która ma efekt samosmarowania i płynnie przesuwa się.
3. Uchwyt
Istnieją różne rodzaje uchwytów prysznicowych, które pasują do różnych stylów łazienek. Pod względem materiałowym uchwyt stosowany w kabinie prysznicowej wykonany jest głównie ze stali nierdzewnej i stopu cynku.
4. Pasek utrzymujący wodę
Zadaniem listwy zatrzymującej wodę jest zapobieganie przeciekaniu wody w łazience przez płytki podłogowe do suchego obszaru.

Korzystanie z Produktu

Bootstrap