Systemy drzwi przesuwnych

SUP , jako producent okuć bezramowych, producenci okuć bezramowych do drzwi prysznicowych oraz producenci okuć do szklanych drzwi, oferujemy szeroką gamę gładkich bezramowych drzwi prysznicowych i kabin przesuwnych. Każdy styl ma swoje unikalne zastosowanie i można go skonfigurować za pomocą kombinacji wieszaków na ręczniki, uchwytów, gałek lub dodatkowych szklanych paneli, aby spełnić Twoje indywidualne potrzeby. Te estetyczne szklane kabiny prysznicowe są trwałe i gwarantują luksusowe doznania.

Jako lider branży w zakresie innowacji i projektowania okuć szklanych, SUP oferuje kompletne rozwiązania szkła do kabin prysznicowych i szkła budowlanego, w tym: okucia do szkła, szklane prowadnice drzwi, szklane systemy przesuwne, produkty do blokowania szkła architektonicznego.

Drzwi przesuwne

Rozwiązania: Drzwi przesuwne
Numer modelu: SD111
Zastosowanie: hotel, willa, apartament, budynek biurowy, szpital, szkoła, centrum handlowe, obiekty sportowe, obiekty rekreacyjne, supermarket, magazyn, warsztat, park.

Szklane drzwi przesuwne zapewniają wspaniały widok – zwiększ naturalne oświetlenie; i dodaj świeżego powietrza. Ponadto przesuwne szklane drzwi są powszechnie stosowane w niektórych obszarach jako drzwi między wewnętrznymi pokojami domu a tarasami, tarasami, balkonami, tarasami i ogrodami, podwórkami, grillami lub basenami. W tym przypadku często nazywane są drzwiami tarasowymi. Wykorzystywane są również w aranżacji wnętrz, często w biurach i salonach sprzedaży samochodów, aby zapewnić dźwiękoszczelną, ale wizualnie dostępną prywatną przestrzeń biurową. We wnętrzach mieszkalnych tradycyjne drzwi „Shoji” są często powielane przy użyciu półprzezroczystego „matowego” szkła, aby światło dzienne wnikało głębiej do wnętrza rezydencji i zwiększało poczucie przestrzeni wewnętrznej.

1. Rozciągnij przestrzeń

Zastosowanie szklanych drzwi może optycznie sprawić, że przestrzeń będzie wyglądać na bardziej przestronną i większą, a przezroczyste szkło wydłuża pole widzenia, zwiększa poczucie przestrzeni i sprawia, że przestrzeń wydaje się niezwykle otwarta. Jeśli cała ściana jest przegrodzona szkłem, wizualna otwartość przestrzeni może być co najmniej podwojona, a nawet w przestrzeni, która nie jest wystarczająco duża lub wystarczająco przestronna, nie będzie ona przytłaczająca.

2. Zoptymalizuj oświetlenie

Szkło to materiał o doskonałej przepuszczalności światła i przejrzystości. Zastosowanie szklanych drzwi nie zablokuje światła jak materiały stałe. Krystalicznie czyste szkło może przepuszczać światło przez pomieszczenie bez przeszkód, dzięki czemu przestrzeń ma wystarczającą jasność. W przypadku niektórych pomieszczeń o mniej idealnym oświetleniu szklane drzwi mogą nawet wprowadzić do pomieszczenia więcej światła poprzez załamanie światła, dzięki czemu przestrzeń jest jaśniejsza.

3. Z przerwami

Zaletą wyboru szklanych drzwi do aranżacji przestrzeni jest to, że przegroda nie jest dzielona, a przegroda jest ciągła. W przypadku tradycyjnych materiałów działowych, ściany z cegły, cementu, drewna, metalu itp. całkowicie oddzielą przestrzeń wewnętrzną od zewnętrznej. Ale w rzeczywistości wiele sąsiadujących obszarów kosmicznych w naszym życiu często musi mieć jakieś powiązania. Szklane drzwi bardzo dobrze dopełniają funkcję podziału przestrzeni, ale zachowują pewne połączenie przestrzenne, dzięki czemu przestrzeń nie jest całkowicie oddzielona.

Szklane drzwi przesuwne są dopasowane do zwiewnych zasłon z gazy, jednej sztywnej i jednej miękkiej, dzięki czemu balkon i salon są nieskończenie urocze. Połączenie gazy i drzwi przesuwnych tworzy ruchomą przegrodę domu, podkreślając cechy stylu przestrzennego. Szklane drzwi przesuwne i różowa zasłona z gazy pokazują wyjątkowy temperament przestrzeni. Przesuwane szklane drzwi przesuwne są przezroczyste i jasne, a także zajmują bardzo mało miejsca. W wydzielonej kabinie prysznicowej ciekawe naklejki na szklanych drzwiach przesuwnych dodają łazience życia. Szklane drzwi przesuwne oddzielają łazienkę od sypialni, tworząc poczucie przestrzeni, która jest wydzielona i ciągła. W małej łazience zastosowano szklane drzwi przesuwne, aby skutecznie oddzielić strefę kąpielową od toalety. Przesuwane szklane drzwi sprawiają, że łazienka jest bardziej nowoczesna i stylowa, jednocześnie oddzielając strefę prysznica. Zdejmowane szklane drzwi przesuwne oddzielają strefę funkcjonalną łazienki, czyniąc przestrzeń bardziej warstwową. Drzwi przesuwne z funkcją separacji skutecznie blokują krople wody i parę dyfuzyjną podczas kąpieli.

Korzystanie z Produktu

Bootstrap