Szklane rozwiązania sprzętowe

Szeroki asortyment szklanych zawiasów, okuć i zawiasów prysznicowych SUP jest produkowany z najwyższą starannością i precyzją. Zawiasy te zostały zaprojektowane przy użyciu najwyższej jakości surowców i najnowszej technologii zgodnie ze standardami przemysłowymi, domowymi i handlowymi. Oferowane przez nas zawiasy są rygorystycznie testowane pod nadzorem kilku parametrów jakościowych i są bardzo poszukiwane na rynkach krajowych i międzynarodowych ze względu na ich unikalne cechy.

Nasze bogate doświadczenie przemysłowe pozwala nam zaoferować naszym klientom szeroką gamę zawiasów prysznicowych, które są cenione za optymalną jakość i wysoką funkcjonalność. Niektóre z tych produktów, oferowane w różnych rozmiarach i wzorach, posiadają regulację naciągu i można je montować zgodnie z kierunkiem i preferencjami klientów.

Różne zastosowanie sprzętu do szklanych kabin prysznicowych

Naprawiono ekran

Drzwi

Drzwi i panel

Prysznic narożny

Prysznic Neo-Angle

Pojedyncze przesuwne

Obejście przesuwne

12-letni producent sprzętu szklanego koncentruje się na najszybszych rozwiązaniach OEM i ODM. Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie szkła architektonicznego, aranżacji wnętrz i ochrony środowiska, które można dostosować do własnych potrzeb. Nasz zespół współpracuje bezpośrednio z Tobą, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich projektów mieszkaniowych lub komercyjnych.

Systemy drzwi przesuwnych

Sprzęt do prysznica

Okucia do szkła architektonicznego

Akcesoria łazienkowe

Bezramowe szklane obudowy biurowe

Okucia szklanego pająka ściennego Routel

Bootstrap